Skip links

tere

Oleme video ja meedia produktsiooni stuudio

 

animatsioon / reklaamklipid/ animeeritud jõulukaartid / 2d animatsioon / tutvustusvideod / tooteklipid / videojuhendid / õppevideod / kinnisvaravideod / turundusvideod

Asset 33-100
valitud tööd
hello@skylight.ee
+372 55 88 282

valitud
tööd

Kapitel animeeritud jõulukaart

AS Kapitel

Sõit laevale

TS Laevad OÜ

Animeeritud jõulukaart

Environmental Investment Centre

Asia Pacific

White Clarke Group

Animeeritud jõulukaart

Environmental Investment Centre

Minu Telia

Telia Eesti AS

Sõit sadama alale

TS Laevad OÜ

animeeritud jõulukaart

ELL Real Estate jõulukaart

ELL Real Estate

näita rohkem >

teenused

Meie teenuste keskmes on professionaalne videoproduktsioon. Aitame teid ideest teostuseni. Teenuste hulka kuuluvad kanali- ja formaadipõhine produktsioon, disain, infograafilised videod, videoproduktsioon, sotsiaalmeedia videod, fotograafia ja animatsioonid.

Filmimine

Saate tellida nii reklaamide, kinnisvaraobjektide, intervjuude, esitluste, seminaride kui ka äri-, kultuuri-, spordi- ja muude ürituste filmimist. Kvaliteetne videosalvestis on iga videoproduktsiooni loomisel hädavajalik.

Videotöötlus

Meil on monteerimises ja videotöötluses pikaajalised kogemused. Oleme monteerinud ja töödelnud videoid mitmesuguste projektide tarvis. Nende hulka kuuluvad reklaamid, esitlus- ja õppevideod ning näituste, loengute ja firmaürituste salvestised.

Animeeritud jõulukaartid

Kõige loomingulisem viis on oma kliente või koostööpartnereid pühade saabudes meeles pidada ning tervitada ühe ilusa ja unikaalse animeeritud jõulutervitusega mis silma jääb ning mis kindlasti vaataja meelt paitab. Animeeritud jõulukaarti saab kujundada vastavalt ettevõtte sümboolikale, siduda ettevõtte või organisatsiooni tegevusvaldkond vahvalt jõulutervitusega

2D videoanimatsioon

Animatsiooni kasutades saate lihtsalt ja arusaadavalt selgitada keerulisi ideid, näidata, kuidas toode või teenus töötab ning esitleda teavet animeeritud infograafika abil. Aitame teil hea idee välja mõelda, stsenaariumi kirjutada, tegelased luua ning seejärel animatsiooni ellu viia ja heli lisada.

Jälgige meid ka siin

teeme tööd?

phone

+372 55 88 282

hello@skylight.ee

Skylight Studio OÜ
Tallinn, Estonia