Skip links

tere

Oleme video ja meedia produktsiooni stuudio

 

animatsioon / reklaamklipid/ videotöötlus / 3d animatsioon / tutvustusvideod / tooteklipid / videojuhendid / videoklipid / õppevideod / kinnisvaravideod / turundusvideod

Asset 33-100
valitud tööd
hello@skylight.ee
+372 55 88 282

valitud
tööd

Sõit laevale

TS Laevad OÜ

Asia Pacific

White Clarke Group

Minu Telia

Telia Eesti AS

Sõit sadama alale

TS Laevad OÜ

Alma TVC

Taevas Ogilvy agency

Lahti arendus

Promedia (Finland)

Turvalisus pardal

TS Laevad OÜ

SEB Kindlustus

AS SEB Pank

Dreamapply rakendus

Dreamapply

näita rohkem >

teenused

Meie teenuste keskmes on professionaalne videoproduktsioon. Aitame teid ideest teostuseni. Teenuste hulka kuuluvad kanali- ja formaadipõhine produktsioon, disain, infograafilised videod, videoproduktsioon, sotsiaalmeedia videod, fotograafia ja animatsioonid.

Filmimine

Saate tellida nii reklaamide, kinnisvaraobjektide, intervjuude, esitluste, seminaride kui ka äri-, kultuuri-, spordi- ja muude ürituste filmimist. Kvaliteetne videosalvestis on iga videoproduktsiooni loomisel hädavajalik.

Videotöötlus

Meil on monteerimises ja videotöötluses pikaajalised kogemused. Oleme monteerinud ja töödelnud videoid mitmesuguste projektide tarvis. Nende hulka kuuluvad reklaamid, esitlus- ja õppevideod ning näituste, loengute ja firmaürituste salvestised.

2D-videoanimatsioon

Animatsiooni kasutades saate lihtsalt ja arusaadavalt selgitada keerulisi ideid, näidata, kuidas toode või teenus töötab ning esitleda teavet animeeritud infograafika abil. Aitame teil hea idee välja mõelda, stsenaariumi kirjutada, tegelased luua ning seejärel animatsiooni ellu viia ja heli lisada.

3D video

Animeeritud video esitleb toodet või objekte, selle funktsionaalsusi, detaile ja eelised arusaadavalt ning selgelt. Leiame soovitud eesmärgile parima lahenduse.

Disain

Video- ja pildimaterjale vajatakse sageli illustreeriva materjalina plakatitel, bänneritel ja veebilehtedel. Parima tulemuseni viib terviklik ja kokkusobiv disain. Seetõttu pakume teile koos toimivaid terviklahendusi.

Visuaalne keel

Igal ettevõttel on oma disainireeglid ja visuaalne kuvand, mille poolest ta eristub teistest firmadest ja organisatsioonidest. Kuulame kliendi soove ja ootusi ning tutvume ettevõtte kaubamärgistrateegiaga.

Loovlahendused

Pingutame alati, et pakkuda lahendusi mis suurendavad väärtust. Keskendume igapäevatöös kvaliteedile ja kiirusele ning arvestame kliendi soovide ja vajadustega.

Kampaaniad

Aitame teil luua, planeerida ja ellu viia erinevate kampaaniate ideid. Kampaaniad on müügi ja turunduse olulised osad, mis vajavad põhjalikku ettevalmistust. Leiame teie vajadustele ja ootustele parima lahenduse.

tööprotsess >

Jälgige meid ka siin

teeme tööd?

phone

+372 55 88 282

hello@skylight.ee

Skylight Studio OÜ
Tallinn, Estonia